زبان:
خانه نمایه شرکت

نمایه شرکت

  • انقلاب نو آوری ، توسعه مشترک ، درک بر پایه اعتماد ، همکاری گروهی
  • اعتماد اول ، کیفیت اول ، خدمات اول ، بازار اول

شرکت کاغذ تزیینی نان یانگ شهر لین آن با مسئولیت محدود، متخصص در زمینه کاغذ های تزیینی سطح بالا می باشد که نوآوری در بررسی و توسعه، تولید و فروش در زمینه صفحه کاغذ دیپینگ سیانوریک را داشته است. محصولات شرکت مناسب برای استفاده در صفحات کفپوش، لوازم خانگی، صفحات نسوز، درب و زمینه های دیگر می باشد.

این شرکت در سال 2044 تاسیس گردیده و در شهرستان هانگ ژو حومه غربی—آن لینگ پارک صنعتی لینگ لونگ واقع شده است و با فرودگاه پو دونگ شانگهای 3 ساعت با اتومبیل فاصله دارد. مساحت کارخانه بیش از 40 هزار متر مربع بوده و دارای بیش از 20 هزار متر مربع بنای استاندارد بروز و بیش از 2 هزار متر مربع ساختمان اداری می باشد. همچنین شرکت دارای بیش از 200 کارگر متخصص در زمینه مدیریت، فروش، تکنولوژی، تولید و کنترل کیفیت است.

شرکت دارای 14 خط تولید چاپ با سرعت بالا و دو خط دیپینگ سیانوریک با استفاده از تکنولوژی آلمانی می باشد که می تواند رضایت مشتری برای نیاز به ابعاد 7 اینچ، 6 اینچ، 5 اینچ، 4 اینچ و سایر ابعاد صفحات درب را به صورت سفارشی تامین نماید. تولید سالانه بیش از 12 هزار تن کاغذ تزییناتی چاپی، بیش از 6 میلیون صفحه کاغذ دیپینگ سیانوریک می باشد. درآمد سالانه شرکت بیش از 8 میلیون یوان بوده که برای توسعه محصولات جدید و منابع انسانی هزینه می شود. در حال حاضر، شرکت دارای بیش از 1300 غلتک زنگ آمیزی با نزدیک ده هزار نوع رنگ می باشد. رایانه های شرکت با سیستم تمام اتوماتیک رنگ آمیزی، ثبات و یک دستی رنگ آمیزی ها را تامین می کند و موجب شده شرکت بتواند برای کالا ها، ضمانت معتبر ارایه نماید.

 شرکت پیوسته هدف نوآوری را مد نظر داشته، و رضایت مندی مشتری را بالاترین استاندارد قرار می دهد. توسعه مشترک به همراه مشتری، آینده بهتری را ایجاد خواهد کرد!

گواهینامه ها